SVATEBNÍ SLUŽBY

SPECIÁLY PRO VÁŠ DEN s velkým "D"

Jsme nezávislí, používáme kvalitní produkty dekorativní kosmetiky řady profesionálních značek : Dior, Chanel, Sysley, Helen Rubenstain, Bobbi Brown, Pat Mc Grath, MUD, Note, MUFE, Urban Decay, Mary Kay, Kryolan, MAC, Clinique, Inglot...a další. Na přípravu pleti a péči o ni pak výhradně ucelené řady luxusní pěstící kosmetiky Mary Kay. 

  Svatební vizáž u nás provádí profesionální Make-up Artist / maskér Ing. Hana Moslerová, proto při sjednávání rezervace termínu ve službě Salon24, kterou stále ještě testujeme, zadávejte svůj požadavek pod značku zaměstnance HM.

 

Rezervace termínu zde :

Svatební líčení je specifická disciplína make-up artu, která vyžaduje maximální technickou dokonalost v rukách vizážisty, znalosti kosmetologie a vlastnosti  fungování kůže, stejně jako perfektní zbožíznalství a orientaci v profesionálních i ostatních produktech, které současný trh nabízí. Podkladové líčení nemá být na první pohled nikterak patrné, naopak neviditelné, tak jako byste se v něm narodila. Hydratuje, pečuje, chová se jako Vaše druhá kůže, ale maximálně vydrží. Právě poslední vlastnost jej odlišuje od běžného líčení, kdy sem tam ukápnutá slzička nevadí. Požadavkem na svatebního vizážistu je, aby make-up na Vaši pleti vydržel co nejdéle i v extrémních podmínkách, například při svatbách v parném létě stejně jako v třeskutých mrazech.

Každá z našich nevěst u mne proto předem projde zkouškou svatebního líčení, na které společně odhalíme specifika Vaši pleti. Zjistíme co konkrétně potřebuje, správně ji ošetříme a každá z Vás rovněž dostane s sebou na doma malý svatební balíček kosmetických produktů v přiměřeném balení tak, aby jste svou pleť ještě do svatebního dne "D" mohla hýčkat. Svatební líčení pak společně vyzkoušíme v několika variantách. Jedině tak bude tím Vašim jedinečným, slavnostním a nejkrásnějším. 

Tvoříme také svatební  a slavnostní účesy a výčesy, zapletené copy včetně ozdob, vše co si na nevěstách všichni představujeme, ale co se nemusí stříhat. Některé inspirace přinášíte s sebou jako obrázky a poté je tvoříme s Vašimi vlásky. 


Ceník


& Zkouška svatebního líčení &

90 min - max.1 měsíc před svatbou

400 Kč


& Svatební líčení &

cena platí po předchozí zkoušce líčení 

 70min.,  profesionální dlouhotrvající a voděodolný make-up

850 Kč


& Svatební líčení nevěsty bez předchozí zkoušky líčení &

90 min - profesionální dlouhotrvající a voděodolný make-up

2150 Kč


& Líčení svatebčanů &

slavnostní líčení maminek, družiček, svědkyň, drobné úpravy ženicha, svědků, aj.

1-2...300,-/os., 2-4...250,-/os.,4-8...200,-/os.

200-300 Kč


V den D, pokud si to budete přát, přijede svatební vizážistka za Vámi na místo, které určíte. Jde o to, abyste svůj svatební den neprožila na cestách za kadeřnicí a vizážistkou, ale mohla se plně soustředit na jedinečnost Vašeho přítomného okamžiku.

5 Kč/ km 

počítáno pouze při cestě na místo


Kadeřnické služby

& Zkouška svatebního účesu &

 testování z několika požadovaných stylů, 60 min

290 Kč

& Slavnostní účes &

Foukaná, styling, 40 min.

300 Kč


& Svatební účes &

Foukaná, žehlení, styling bez podložek, s min. ozdob, 40 min.

410 Kč, 


& Svatební účes MAX  &
Foukaná, žehlení, styling s podložkami a ozdobami, 40 min.

680 Kč


& Pletení copů &
Denní/večerní účes, cena dle náročnosti, 30 min.

200 Kč


& Kreativní styling &
Výčesy s podložkami, prodloužením vlasů, na kosticích, ketalon-pro módní fotografie, divadelní masky

                                                         naceňuje se po individuální domluvě, min.

890 Kč


& Náročný kreativní styling &
Výčesy na kosticích, ketalon/prodloužení vlasů, úpravy paruk -pro módní fotografie, divadelní masky, 

                                                           naceňuje se po individuální domluvě , min.

1300 Kč

Několik málo pravidel : 

Při online sjednávání rezervací termínů ošetření nebo svatebních služeb aktuálně testujeme službu Salon24. Může se stát, že v této službě zatím nejsou zavedeny všechny rezervace, které máme v papírovém diáři našeho salónu. Po zadání rezervace, Vám příjde potvrzovací email, že Vaši objednávku jsme zavedli. 

Každá rezervace termínu je závazná a předpokládá plnění objednávky z obou stran.  Online služba Salon24 umožňuje v případech, kdy je to potřeba objednaný termín změnit, přesunout či zcela zrušit. Při jeho zrušení však postupujeme v souladu se všeobecnými obchodními podmínkami MYmk Make-up University s.r.o., které jsou volně přístupné zde na webových stránkách. 

Jde zejména o to, že jakmile objednáte službu a rezervujete termín, od toho okamžiku je nemožné, aby si stejný den a službu  zabookoval jiný klient. Pokud tedy svou rezervaci termínu z jakýchkoliv důvodů zrušíte po uplynutí  1 měsíce před rezervovaným plněním, bude Vám tato služba účtována stejně, jako by byla dodána.

Svůj termín rezervuj včas :


Už je jasné, že tomu neutečete a i když se tváříte jako drsoň, začínáte propadat nervozitě. Čtěte, jak přežít svatbu, když jste v roli ženicha.Splnili jste jí dívčí sen a požádali jste jí o ruku. Možná jste do udělali dokonce i v kleče a požádali jste o její ruku i rodiče. Teď už zbývá jediné (a rozhodně nejde o maličkost)...