KURZY

INDIVIDUÁLNÍ   MINIKURZY


MAKE ME UP

SAMA SOBĚ VIZÁŽISTKOUKURZY

pro začátečníky

The Beauty Master

ukončeno certikátem

5 dní / 40 hodin

MUA / Vizážista I,II 

rekvalifikační kurz 

10 dní / 80 hod


Airbrush make-up

ukončeno certifikátem

5 dní / 80 hodin

Hair design

ukončeno certifikátem

5 dní / 80 hodin

Image / Stylista

rekvalifikační kurz

7 dní / 56 hod

MUA/H  PROFESSIONAL 

rekvalifikační kurz

roční kombinované studium  400 hod


KURZY

pro pokročilé, s přijímací zkouškou

MUA/H MAster class

kombinované studium


Umělecký maskér

kombinované studium


Navazující vzdělávání pokročilých a profesionálů organizujeme tématickými workshopy, ze kterých si vyber co tě baví.


KURZY S VOLITELNÝM OBSAHEM

základy, trénink a pokročilé speciály

Naplánuj si své vzdělání sám/sama, podle toho co právě potřebuješ vědět/znát a umět. Sestav si své dovednosti jako puzzle z právě probíhajících workshopů. Navíc  v termínech, které vyhovují tobě. Pokud se ti podaří absolvovat potřebné 4 workshopy v jednom roce, kdy ještě můžeme ručit za to, že dovednosti na nich získané jsou stále relativně čerstvé, přihlas se ke zkoušce. Ta probíhá jednou za pololetí. Tvé absolvované Workshopy tak získají hodnotu kurzu. Speciály/workshopy a termíny jejich absolvování si můžeš vybírat podle aktuální potřeby a sestavit si tak svůj vlastní individuální plán. Pro vykonání zkoušky Beauty Pro jsou vyžadovány celkem  min. 4 workshopy absolvované v jednom roce,  z toho 2 základní a povinné -  Color a Beauty a the Beauty Master. Další dva jsou individuálně volitelné z oboru Make-up artu.  Závěrečná zkouška se skládá z písemné části (20 otázek z teorie) a praktické zkoušky při kterém se hodnotí  postup a technika  líčení 2 make-up looků. Po složení závěrečné zkoušky obdržíš Certifikát M.U.I. / Beauty Pro. 

Stejně tak získáš Certifikát M.U.I./ Specialist Pro po absolvování min. 4 workshopů z ostatních oborů a úspěšném složení závěrečné zkoušky. Více na stránce o workshopech.

Jsme nezávislí, používáme kvalitní  produkty dekorativní kosmetiky řady profesionálních značek : Dior, Chanel, Sysley, Helen Rubenstain, Bobbi Brown, Pat Mc Grath, MUD, Note, MUFE, Urban Decay, Mary Kay, Armani, Kryolan, MAC, Inglot...a další. 

Specialist Pro

Beauty Pro


Certifikační zkouška


Jsme nezávislí, používáme kvalitní produkty dekorativní kosmetiky řady profesionálních značek : Dior, Chanel, Sysley, Helen Rubenstain, Bobbi Brown, Pat Mc Grath, MUD, Note, MUFE, Urban Decay, Mary Kay, Armani, Kryolan, MAC, Inglot...a další.  

Více nalezneš zde :